S-LEADER

S-Leader firmamız tarafından Tübitak Marmara Teknokent Kuluçka Merkezi‘nde geliştirilen mobil satış otomasyonu, Logo ve Mikro ERP çözümleriyle entegre çalışan, müşteri talepleri ve satış operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilmek için mobil ve internet teknolojileriyle entegre bir çözüm kümesi sunar.

S-Leader ile Etkin Saha Yönetimi

S-Leader, satış fiyatlandırmaları, kampanyalar ve rotalar gibi tüm süreçlerin yürütülmesini sağlar. S-Leader ile şirketler saha ekiplerini yönetebilir, harita üzerinden takip edebilir, sahada yapılan işlemleri hem web tabanlı BackOffice arayüzünden hem de mevcut ERP çözümlerinden takip ederek siparişler müşterilere daha hızlı bir şekilde gönderilebilmektedir.

Hızlı ve Etkili Müşteri Hizmeti

Satış yetkilileri, müşterilerinin yanında anlık stok ve cari hesap bilgilerine erişirken, hızlı bir şekilde sipariş girebilir, fatura kesebilir ve tahsilat yapabilir.

Kişiselleştirilebilir Raporlar

Rapor tasarım aracıyla şirketler ihtiyaçlarına özel rapor oluşturup müşterileriyle anlık olarak paylaşabilir.

Özel Fatura Tasarım İmkanı

Fatura baskılarını bluetooh yazıcılarla kablosuz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. İster dar, ister geniş fatura araçlar için özel üretilmiş yazıcı setleriyle kolaylıkla basılabilir.

S-Leader Mobile Compatible Barcode Scanners

Barkod okuyuculu el terminalleri ile barkod okutarak sipariş ve fatura işlemleri gerçekleştirilebilir. Barkod okuma fonksiyonu Android tablet ve cep telefonları tarafından desteklenmektedir

 • Ürünlerinizin satış süreçlerini sistemleştirmek amacıyla satış ekibinizin kullanımına sunabileceğimiz bir sistemdir. Bağımsız çalıştığı gibi, Logo ve Mikro ürünleriyle entegre çalışabilir.
  • Sahadaki satış ekibiniz carilerin güncel durumunu görebilir. Cari geçmiş sipariş ve satışlarını, bakiye siparişlerini, borç alacak durumunu, vadesi geçmiş ve yaklaşan tahsilatlarını, satılmamış ürünleri, en çok satan ürünleri görebilir.
  • Rota oluşturabilir ve günlük rota takibi yapabilir. Ziyaret bilgileri (konum, başlangıç ve bitiş tarih ve saat bilgileri) kaydedilerek rota uyumu raporlanabilir.
  • Cari borç hareketlerini görerek tahsilat alabilir. Alacağı tahsilat çek veya senet ise faturaların ortalama vadesi ve tutarlarını alacağı çek ve senet ortalama vade ve tutarları ile anında hesaplayarak aradaki gün ve tutar farkını hemen göstererek doğru çek ve senet vadelerini ve tutarlarını almasını sağlar.
  • Raporlara kolayca erişebilir. Ciro, kapsam, tahsilat hedeflerini ve hedeflerin yüzde olarak ne kadarını tamamladığını hem grafiksel hem de rakamsal raporlarla görebilir.
  • Duyuru sistemi ile saha ekibine duyurular anında iletilebilir.
  • Push notification sistemi ile acil bildirimler mobil cihazlarda program kullanımda değilken bile sistem bildirimi olarak iletilebilir.
  • Online sohbet sistemi ile ekip üyeleri aralarında yazılı görüşebilir. Yazışmalar loglanır ve BackOffice üzerinden yöneticiler tarafından izlenebilir.
  • Görüntülü konuşma ile ekip üyeleri aralarında görüntülü konuşma yapabilir.
  • Sanal asistan ile günlük işler ve hedeflerin tutturulması gibi konularda satış ekibi bilgilendirilir ve motivasyon artırıcı mesajlarla hedefi yakalamaları kolaylaştırılır.
  • Dinamik rut optimizasyonu ile rotadaki cari noktalarına ziyaretler en optimum mesafe ve zaman planı hesaplanarak rota oluşturmaya yardımcı olunur.
  • Rozet kazanma fonksiyonu ile saha ekibi derecelendirilerek motivasyon artırılır. Kazanma içgüdüsü ve takdir edilme ihtiyacı sistemselleştirilmiş olur ve adil değerlendirme sağlanır.
  • Liderler panosu ile dönemsel derecelendirme yapılarak liderler yayınlanır. Liderlere ödül verilmesi sağlanır. Bu sayede ekip içinde motivasyon artırılarak lider panosunda yer alma yarışı ile satış, kapsam, tahsilat vb. hedeflerin başarısının artırılması sağlanır.